Duben 2014

O autorce, smyslu blogu a vůbec

30. dubna 2014 v 23:36 | Lakris |  Úvodní řeči
Jelikož toho mám hodně na srdci a klávesnice mi funguje, pokusím se sesmolit něco o mé maličkosti a plánech. Upřímně, doufám, že se to nikomu nebude chtít číst. A kdyby, tak ať na vlastní zodpovědnost.

Jako první: Blog. Dávám mu tady přednost, snad abych trochu vykompenzovala to, že je v podstatě k ničemu. Ano, založen byl docela nepromyšleně a určitě ne pro jiné lidi než pro mě. Když už mám blog, tak je prostě můj a jakékoli radící komentáře ("Jéé, krásný blog, napíšeš zas něco?", "Takhle to nebylo," "Radši si přečti tenhle odkaz" apod.) budu přecházet nejvýš nějakým Hmch. Moje skládka, moje království. Vlastně by nebylo špatné komentáře úplně zrušit. Jenže to bych tohle psala už opravdu úplně zbytečně, takže ne.
Kromě toho všeho je datum založení 30. 4., tedy čarodějnice. Hurrá.

Nejspíš to tu skončí jako skladiště nalezených věcí, co mne zaujaly. Na to vytvořit něco sama se necítím příliš často.

Potom: má maličkost. Jsem víceméně nezajímavé, sobecké, infantilní stvoření, které se snaží nedávat tyhle zlé vlastnosti (a občas taky zlou náladu) najevo. Právě zažívá pubertu, s čímž se váže právě například depkoidní nálada, závislost na čokoládě třetího stupně, černý humor, osamělost a rozpolcenost. Občas.
Někdy je tomu i zcela naopak a právě za takové chvilky jsem nesmírně vděčná. Taky aby ne.
Mým koníčkem je hraní na kytaru, četba, poslech hudby, někdy anime a velmi hojně steampunk. Do tohoto žánru jsem (byť amatérský) nadšenec a hlásím se k němu s největší radostí.

To je snad nyní všechno.