Podzimní zábavičky

6. září 2014 v 22:11 | Frida |  Organizovaný zmatek
Dlouho jsem se tu nestavila, no co už. Přečkala jsem léto. Shrnula bych je takto: nejdřív neskutečně úžasných pár dní v Norsku (konečně doma, a další návštěvu vidím tak za pět let - na zdejší poměry je takové cestování prostě drahé), následuje několik týdnů veder strávených vesměs v bytě, a nakonec jsem paprikovala na táboře. Proloženo pár setkáními literárního kroužku to byly prázdniny bohaté na program, avšak do školy jsem se vrátila dosti unavená a po prvním týdnu toho mám tak akorát.
Navíc se už od pondělka těším a plánuju, jak poprvé vyzkouším nového draka, kterého jsem stavěla v průběhu týdne, vybrala si lokalitu za městem a našla si dopravní spoje, vyhradila si čas a ejhle - stihlo mne totální bezvětří. Z toho plyne poučení, že není nad to pružně reagovat na vítr, když je, a ne čekat, až budu mít po škole padla. Aha.
Tak draka nechám na jindy a začala jsem s alternativní činností: výrobou papírových vlašťovek. Doteďka jsem v tom oboru nijak neštrachala, až dneska. A docela se dařilo, místo s drakem na kopci jsem pobíhala před domem s poskládanými letouny. Držela jsem se návodů z internetu, které je snadné si osvojit během chvilky. A nejlepší jsou na stavbu reklamní letáky!
Podzimu zdar, dokud je babí léto. Kdo se pak na ty plískanice má dívat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama